Description

Satılık Kangal


Satılık kangal almak için doğru analizi yapmanız gerekir, Çünkü çeşitli fiyatlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yavru kangal üretim çiftliği olarak yıllardır kaliteye önem verdik. Neden bizleri tercih etmelisiniz çünkü kaliteli bir yavru kaliteli anne ve babadan çıkmaktadır. Damızlık köpeklerimiz kendini kanıtlamış temiz bir ırktır, karma ırklardan yavru üretimi yapmıyoruz. Değerli müşterimiz gönül rahatlığı içerisinde satılık kangal yavrularımızdan alabilirsiniz. Yavrularımız belgeleri ile sizlere ulaşmaktadır.

Satılık kangal yavruları

Satılık kangal yavruları almadan önce mutlaka yavrunun soy kütüğü yani anne ve baba ırkını sormalısınız, Çünkü ırkı bozuk olan anne ve babadan ne kadar iyi bir yavru çıkar belli değildir. Yavrunun sağlıklı olması gereklidir, Çiftliğimiz bu konuda çok hassasiyet göstermektedir. Veteriner hekim gözetimi altında yetişmekte olup gerekli aşıları yapılmaktadır. ''satılık kangal yavruları, yola çıkmadan önce mutlaka yavrunun sağlık durumu incelenmektedir, Veteriner hekim uygun görmediği takdirde yavrumuz bir kaç gün çiftliğimizde bekletilmektedir.

Satılık kangal fiyatları


Satılık kangal fiyatları farklı çiftlikler arasında değişim göstermekte. http://www.yavrukangal.com/üretim çiftliği olarak yüksek mevla yerine çiftlik giderlerimizi karşılaması durumunda yeterlidir. Örnek olarak 2 aylık bir yavru diğer çiftliklerde 1500 İla 2000 arasında değişmektedir. Bir diğer sorun ise sokak, satıcıları var. Bu kişiler sokak karması diye hitap ettiğimiz farklı cinsler arasında çiftleşen köpeklerden meydana gelen yavrular vardır, Bu yavruları satmaktadırlar. ''Satılık kangal fiyatları'' almadan önce mutlaka çiftlik araştırması yapmalısınız. Bizlere zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz http://www.yavrukangal.com/ daime hizmetinizdedir.

Kangal köpeği ırkı Altınyayla çiftlik ve satış yetiştirme hakkında bilgi alabilirsiniz.
Rate
2 votes
Photos
Facebook Comments
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Related Articles
Kangal köpek fiyatları sаtışlаrımız genelde henüz dоğmadan çiftleşme dönemlerinde rezerve edilebilmektedir. Onun аmаcıylа bеğеndіnіz dаmızlıklаrımızdаn еvlat sоldurmak iѕterѕeniz muhabere hattında bize ulaşarak bili alabilirsiniz.
Dogs  Breeds
17.03.2017 · From someone
This is truly an ancient breed, considered by some to be of pre-Molossian origin.
27.02.2003 · From admin
Facebook Login
Connect with Facebook
Recommend
Info
19.07.2015 (19.07.2015)
Main  Breeding
1882 Views
0 Subscribers
Sivas, Turkey
All Articles by yavrukangal
External Video